Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 500 PLN
Powierzchnia
74 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Lokal mieszkalny o powierzchni 74 m2, położony na pierwszym piętrze budynku czterorodzinnego.
Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.
Mieszkanie bezczynszowe, ogrzewanie piecem gazowym dwubiegowym.
Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze i ogródek.
Mieszkanie dla pracowników firmy, maksymalnie dla 9 osób.
Czynsz najmu 3500 pln miesięcznie plus opłaty eksploatacyjne (około 1300 zł w okresie grzewczym, a w okresie letnim około 700 pln).
Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości 3500 pln.
Zapraszam na prezentację

  • Komórka: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!