Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 000 PLN
Powierzchnia
29,70 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
Parter

Na wynajem!

Dostępne - od ręki!
Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem w Goleniowie.

Powierzchnia użytkowa: 29,7 m2
Salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka.

Mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku wielorodzinnego z 2021r. Zostanie wyposażone w stałe elementy (kuchnię w zabudowie, szafę w przedpokoju) oraz wszystkie sprzęty AGD.
Wyposażone również w rozkładany narożnik, stół kawowy, stół i krzesła.

Spokojna okolica, dobry dojazd.
Dodatkowym atutem jest przynależny ogródek.

Czynsz najmu: 2200 PLN
Kaucja: jednomiesięczny czynsz najmu.
Czynsz administracyjny: ok 350 zł
Media: prąd/ co 2 msc


Zapraszamy na prezentację!

  • Liczba tarasów: 1
  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!