Komarowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 300 PLN
Powierzchnia
28 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Na wynajem!

Mieszkanie w Komarowie o powierzchni 28 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku w pełni umeblowane.

Na mieszkanie składają się:
- duży pokój,
- kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój


Miesięczny czynsz 1300 zł + rachunki za prąd.
W czynszu zawarte opłaty administracyjne: zimna woda, ciepło, opłata za odpady.

Lokalizacja: bardzo dobry dojazd do Goleniowa oraz Goleniowskiego Parku Przemysłowego ok. 6 km. Dla osób ceniących kontakt z naturą w okolicy znajdują się lasy, tereny zielone oraz Lubczyna leżaca nad Jeziorem Dąbie z dostępem do plaży.

Zapraszamy na prezentację!

  • Piwnica: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!