Linówko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
250 000 PLN
Powierzchnia
72,60 m2
Liczba pokoi
3

Na sprzedaż!

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,60 m2 zlokalizowane w miejscowości Linówko nad jeziorem Linówko 4 km od miejscowości Ińsko.
Piękna urolkiwa okolica, w pobliżu domu zejście do jeziora. Idealne miejsce dla miłośników natury i spokojnego trybu życia.

- 3 duże pokoje,
- oddzielna kuchnia,
- łazienka,
- piwnica.

Nieopodal domu znajduje się działka/ ogród z nasadzeniami o powierzchni 926 m2 przynależna do nieruchomości.

Media:
ogrzewanie z pieca własnego na węgiel, ciepła woda podgrzewana z pica z możliwością przełączenia na grzanie elektryczne.
Prąd, kanalizacja.

Cena ofertowa: 250 000 PLN ( wraz z działką).

Zapraszamy na prezentację!

  • Komórka: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!