Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
395 000 PLN
Powierzchnia
69,59 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Na sprzedaż!

Mieszkanie o powierzchni 69,59 m2 zlokalizowane jest na drugim piętrze kamienicy w Goleniowie przy jednej z głównych ulic.

Nieruchomość, na którą składają się:
- 3 pokoje,
- kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój,
- garderoba.

Media i czynsz:
Prąd, gaz/wg zużycia, czynsz do wspólnoty (450 zł/ 3 osoby) - woda, fundusz, odpady komunalne.
Instalacja TV, internet i telefon w mieszkaniu.

Mieszkanie z dużym potencjałem i możliowścią podziału na dwa mniejsze lokale. Przestrzeń pod skosami została zagospodarowana dużymi szafami. Duża łazienka. Piec dwubiegowy do podgrzewania wody i ogrzewania- rachunki ok 300 zł/ 2 msc.


Zapraszamy na prezentację!

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!