Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
475 000 PLN
Powierzchnia
68,80 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Na sprzedaż!

Mieszkanie o powierzchni 68,08 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku czterorodzinnym w cichej i spokojnej dzielnicy Goleniwa.

Na nieruchomość składa się mieszkanie wraz z przynależnymi dwoma powieszczeniami piwnicznymi i komórką lokatorską oraz ogródek wypoczynkowy.

Mieszkanie składa się z:
- salon,
- 2 sypialnie,
- kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój.

Pomieszczenia przynależne:
- piwnica 1 - 18,2 m2
- piwnica 2 - 18,9 m2
- komórka lokatorsa- 12,4 m2

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, w bliskim otoczeniu sklepy, szkoła.

Media:
Ogrzewanie i podgrzewanie wody z pieca gazowego.
Mieszkanie bezczynszowe.


Cena ofertowa: 475 000 PLN

Zapraszamy na prezetację.

  • Komórka: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 1
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!