Goleniów, Szczecińska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
336 000 PLN
Powierzchnia
61,16 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Goleniowie. Powierzchnia 61,60 m2

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz garderoby i balkonu.
Wszystkie okna w mieszkaniu zostały wymienione. Ogrzewanie miejskie, podgrzewanie wody- piecyk gazowy.

Położone na parterze bloku wielorodzinnego. Oferowana nieruchomość jest zlokalizowana w bliskiej odległości od centrum miasta, parku, przedszkola i szkół.

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!