Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
495 000 PLN
Powierzchnia
60,47 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Na sprzedaż!

Mieszkanie o powierzchni 60,47 m2 zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta Goleniów.
Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w budynku apartamentowo- handlowym z windą.

- 3 pokoje,
- otwarta kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój.

Opłaty dla 2 os/ ok 700 zł ( centralne ogrzewanie, ciepła woda, utrzymanie czystości w częściach wspólnych, wywóz nieczystości).
Dodatkowe opłaty - prąd, internet.

Do zamieszkania od zaraz!
Umeblowana kuchnia z urządzeniami oraz częściowo umeblowane pokoje.

Cena ofertowa: 495 000 PLN

Zapraszamy na prezentację!

  • Winda: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!