Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
285 000 PLN
Powierzchnia
57,23 m2
Liczba pokoi
3

Na sprzedaż!

Mieszkanie o powierzchni 57,23 m2 zlokalizowane w spokojnej i cichej okolicy praktycznie w samym centrum Goleniowa. Mieszkanie do zamieszkania, po remoncie.

Mieszkanie składające się z:

- salonu,
- dwóch sypialni,
- łazienki,
- przedpokoju.

Ogrzewanie- piec gazowy dwubiegowy, ciepła woda- piecyk gazowy, możliwość palenia w kominku, który zapewnia ogrzewanie mieszkania, co znacznie obniża koszty utrzymania.
Czynsz ok. 200 zł msc.

Dodatkowo dwa pomieszczenia gospodarcze w podwórku oraz dostęp do wpspólnego strychu.


Cena ofertowa 315 000 pln
Zapraszamy!

  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!