Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
250 000 PLN
Powierzchnia
56,70 m2
Liczba pokoi
2

Na sprzedaż!

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,7 m2, na które skłądają się:

- salon,
- sypialnia,
- kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój,
- pomieszczenie gospodarcze.

Położone na parterze w kamienicy ośmio rodzinnej. Do mieszkania przynależy garaż oraz komórka gospodarcza na ogrodzonym placu za budynkiem.

Nieruchomość po remoncie, wymieniona została instalacja elektryczna i gazowa. Okna PCV.
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwubiegowego. Opłaty w sezonie grzewczym około 600 zł/ 2msc, w sezonie letnim ok. 200 zł/ 2 msc.
Prąd i woda/ wg zużycia.

Czynsz miesięczny do TBS - 230 zł/ msc.

Dobra lokalizacja, cicha i spokojna okolica jednocześnie z bardzo szybkim dostępem do centrum miasta.

Cena ofertowa: 250 000 pln
Zapraszam na prezentację.

  • Komórka: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!