Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
298 500 PLN
Powierzchnia
50,20 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,20 m2 zlokalizowane w spokojnej rozwijającej się dzielnicy Goleniowa.

Na mieszkanie składają się:
- dwa pokoje,
- kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój.

Mieszkanie po remoncie, nie wymaga nakładów finansowych. Bardzo dobra lokalizacja, blisko szkoła, przedszkole, przychodnia, sklepy.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,2 m2 oraz ogródek i blaszany garaż.

Czynsz na 4 osoby: 388 zł.
Ogrzewanie: CO własne etażowe.

Zapraszamy na prezentację!

  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!