Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
385 000 PLN
Powierzchnia
49,75 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Mieszkanie o pow 49,75 zlokalizowane w centrum Goleniowa na sprzedaż!


Położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym.

Mieszkanie o powierzchni składa się z:
- dwóch pokoi,
- kuchni,
- łazienki,
- przedpokoju.

Lokal mieszkalny po generalnym remoncie w 2021, wyremontowana kuchni, łazienka, pokoje, nowa szafa w zabudowie w przedpokoju - wyposażone w nowe meble- gotowe do zamieszkania!
Urządzona i wyposażona kuchnia (zmywarka, pralka, lodówka, kuchenka).

Czynsz administracyjny - 250 zł ( w tym fundusz remontowy, zaliczki na zimną wodę, śmieci) + media (prąd, woda, gaz do podgrzewania wody i ogrzewania mieszkania)- rachunki w wglądu w biurze.

Szybka sprzedaż!

Zapraszamy!

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!