Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
290 000 PLN
Powierzchnia
49,33 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Polecamy Państwa uwadze mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Goleniowa!

Powierzchnia użytkowa: 49,33
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3

Na powierzchnię mieszkania składają się salon z wyjściem na balkon, dwie przestronne i bardzo ustawne sypialnie, kuchnia z oknem, osobne wc oraz łazienka.

Czynsz przy dwóch zameldowanych osobach wynosił: 400 zł
Podgrzewanie wody - piecyk gazowy.
Ogrzewanie: CO miejskie

Mieszkanie do odświeżenia. Możliwe połączenie salonu z kuchnią dla uzyskania większej przestrzeni.
Zapraszamy na prezentację!

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!