Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
339 000 PLN
Powierzchnia
48,70 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Na sprzedaż!

Mieszkanie w Goleniowie o powierzchni 48,7 m2. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - spółdzielnia mieszkaniowa Osada Goleniów.

Na mieszkanie składają się:
- 3 pokoje,
- kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój.

Przestronne i jasne wnętrza, okna z trzech stron mieszkania. W roku 2022 wyremontowana została łazienka i kuchnia- nowe meble i urządzenia AGD.

Czynsz i media: ok 700 zł ( przy dwóch osobach) w czynszu opłata za ogrzewanie- miejskie, wodę zimną, wywóz nieczystości, sprzątanie części wspólnych. Dodatkowa opłata wg zużycia za prąd i gaz ( do gotowania i podgrzewania wody).
W bloku sieć TV/ internet.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Bardzo dobra lokalizacja: blisko park miejski, szkoła podstawowa nr 4, przedszkola. Cicha i spokojna okolica.

Zapraszam na prezentację!

  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!