Kołobrzeg

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
649 000 PLN
Powierzchnia
47,42 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Nowa niższa cena!!!
Na sprzedaż apartament typu "komfort plus", znajdujący się w Kołobrzegu.

Apartamentowiec z recepcją oraz z windą, powstał w 2010 roku i funkcjonuje jako Plaza hotel & Spa, oddalony od plaży o ok.450m.

Nieruchomość stanowi integralną część hotelu, w związku z tym jest świetną perspektywą inwestycyjną, gdyż możną "oddać" ją w całoroczny podnajem. Nie mniej jednak, stanowi ona odrębną własność i może być wykorzystywana jedynie dla celów prywatnych/mieszkaniowych.

Apartament o powierzchni ok.48m2, usytuowany jest na I piętrze, a w jego skład wchodzi:

- w pełni umeblowany salon z wyjściem na taras o pow.ok.8m2, połączony z aneksem kuchennym
- sypialnia wraz z zabudową typu garderoba i łożem małżeńskim oraz wyjściem na ten sam taras
- łazienka z prysznicem wraz wc
- przedpokój

Czynsz do wspólnoty wynosi ok.700zł. a w nim administracja, koszty utrzymania i serwisowania części wspólnych, wywóz śmieci, ochrona, ubezpieczenie obiektu, dbanie o czystość na terenie całej wspólnoty itp.
Ogrzewanie nawiewowe/klimatyzacja sterowane osobno w każdym pomieszczeniu. Ciepła woda z sieci miejskiej.

Na terenie obiektu znajduję się parking hotelowy, a także kompleks basenowy, spa, sauna, jacuzzi, restauracja, bar oraz dla najmłodszych place zabaw.

WYŁĄCZNOŚĆ !!

Cena podlega negocjacji.
Polecam i zapraszam na prezentacje

  • Liczba balkonów: 1
  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!