Szczecin, Prawobrzeże

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
337 000 PLN
Powierzchnia
46,93 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Na sprzedaż!

Mieszkanie w świetnej lokalizacji- os. Nad Rudzianką. Bardzo dobrze skomunikowane z osiedlem Szczecin Zdroje, Słoneczne, Majowe, ale również z Centrum Miasta. Położone na 3 piętrze w bloku wielorodzinnym. Powierzchnia mieszkania 46,93 m2.

Na nieruchomość składają się:
- salon,
- sypialnia,
- duży przedpokój,
- oddzielna kuchnia,
- łazienka,
- balkon.

W cenie mieszkania pozostają meble w zabudowie kuchennej oraz szafy w zabudowie w przedpokoju oraz sypialni. Pozostałe meble do ustalenia.

Czysz do spółdzielni dla 3 zameldowanych osób wynosi 590 zł ( w tym: fundusz remontowy, woda, ogrzewanie, wywóz nieczystości) dodatkowe opłaty- prąd wg zużycia.

Do nieruchomości przynależy duża piwnica o pow. 7,2 m2

Zapraszam na prezentację.

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!