Poznań

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
495 000 PLN
Powierzchnia
46,17 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

2 pokojewe mieszkanie na sprzedaż Stare Miasto Poznań.

Powierzchnia użytlkowa: 46,17 m2
Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój.

Bardzo ładne, jasne i przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Garbary w Poznaniu.

Mieszkanie, po remoncie, wygładzone ściany, w kuchni na podłodze płytki, w pokojach stary parkiet ułożony w jodełkę. Ciepła woda podrzewana junkersem ( w całej kamienicy została już rozprowadzona instalacja do podłączenia do cieplika miejskiego). Ogrzewanie z pieca własnego kamienicy- również planowane przyłaczenie do sieci miejskiej.

Aktulanie w kamienicy przeprowadzany jest remont klatki schodowej a kolejnymi etapami będzie renowacja elewacji oraz bramy wejściowej do budynku. Wyonany został również remont instalacji elektrycznej oraz kanalizacji.

Media i czynsz:
460 msc/ pln czynsz administracyjny (centralne ogrzewanie, śmieci, zimna woda),
+ prąd i gaz wg zużycia.
Instalacja telefonicza, tv oraz światłowód.

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu sklepy, przystanki, Rynek Starego Miasta.

Zapraszam na prezentację!

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!