Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
355 000 PLN
Powierzchnia
45,86 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- Spółdzielnia Osada Goleniów.

Powierzchnia użytkowa: 45,86 m2

- 2 pokoje,
- kuchnia,
- łazienka z wanną,
- wc,
- przedpokój,
- balkon,
- piwnica.

Cena ofertowa: 355 000 PLN

Mieszkanie dwupokojowe w bloku, zlokalizowane na ostatnim- czwartym piętrze w niskim bloku wielorodzinnym, za oknem widok na park miejski W Goleniowie. W bliskiej okolicy szkoły i przedszkola.

Ładnie urządzone, jasne i przestronne mieszkanie, w sypialni szafa w zabudowie, kuchnia z meblami.

Czynsz do wspólnoty to ok, 500 PLN, dodatkowe opłaty gaz i prąd. W bloku instalacja instalacja telekominikacyjna.

Zapraszam na prezentacje!

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!