Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
229 000 PLN
Powierzchnia
43 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Oferta na sprzedaż!

Mieszkanie z balkonem o powierzchni 42,17 m2.
Nieruchomość składa się z:

- 2 pokoi,
- kuchni,
- łazienki,
- przedpokoju.

Zlokalizowane w samym centrum Goleniowa w bloku wielorodzinnym na pierwszym piętrze. W okolicy sklepy, banki, przedszkola i szkoły.
Mieszkanie może zostać w pełni umeblowane.

Dostępne do zamieszkania od połowy stycznia.

Zapraszamy na prezentację.

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!