Komarowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
186 000 PLN
Powierzchnia
41,70 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Na sprzedaż!

Mieszkanie w Komarowie na pierwszym piętrze w niskim bloku o powierzchni 41,70 m2 na które składają się:

- pokój dzienny,
- sypialnia,
- kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój.

Nieruchomość po remoncie do zamieszkania od zaraz. Wymieniona została instalacja elektryczna w kuchni i łazience.
Czynsz do spółdzielni - 315 zł w tym ogrzewanie miejskie. Podgrzewanie wody- bojler elektryczny. Okna w mieszkaniu zostały wymienione na PCV, budynek ocieplony, wymieniona została również instalacja wod-kan przy budynku.

Ciche i spokojne miejsce w niedalekiej odległości lasy, Jezioro Dąbie z piękną Mariną. Odległość Komarowo- Goleniów- 7 km, Goleniowski Park Przemysłowy- 5 km.
Bardzo dobre połączenie wyjazdu na S3 w stronę Szczecina i Świnoujścia.

Zapraszamy na prezentację mieszkania!

  • Piwnica: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!