Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
215 000 PLN
Powierzchnia
36,75 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Goleniów!

Na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się na parterze w kamienicy o powierzchni 36,75 m2.

Mieszkanie jest w trakcie generalnego remontu, wymienione zostały okna, na podłogach w pokojach - nowe panele w jasnym kolorze, w przedpokoju oraz łazience nowe płytki podłogowe, zamontowane zostaną nowe drzwi do pokoi, drzwi wejściowe również po wymianie.

* Ogrzewanie gazowe ( nowy piecyk, grzejniki oraz rozprowadzenie).
* Istnieje możliwość pozostawienia piecyka, którym teraz jest ogrzewane mieszkanie- może pełnić funkcję ozdobną ale również można nim dogrzewać mieszkanie.

Cena dotyczy oferty po skończonym remoncie: 215 000 pln

Budynek, w którym znajduje się mieszkanie miał niedawno wymieniony dach oraz rynny, w niedalekiej przyszłości planowany remont elewacji.
Dodatkową zaletą jest przynależna komórka o powierzchni 11 m2 oraz ogródek, który może zostać wykorzystany do celów rekreacyjnych.

Czynsz: 170 zł/ msc do wspólnoty + media (prąd, woda, gaz, ew. drewno do kominka).

Zapraszamy na prezentację!

  • Komórka: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!