Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
199 900 PLN
Powierzchnia
35 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Oferuję Państwu bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 35m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju.
Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Ogrzewanie elektryczne, w oparciu o nowoczesny piec przepływowy. Istnieje możliwość uruchomienia ogrzewania gazowego, ale wobec relatywnie niskich kosztów aktualnego ogrzewania mieszkania, przeróbka nie jest uzasadniona.
Istnieje możliwość parkowania samochodu na parkingu ogólnodostępnym.
Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod wynajem.
Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!