Maszewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
239 000 PLN
Powierzchnia
100 m2
Liczba pokoi
2

Oferujemy do sprzedaży pół domu z działką o pow.1200 m 2 położonego w okolicy Maszewa i Nowogardu w powiecie goleniowskim.
Dom poniemiecki przypominający swoją architekturą dworek.
Powierzchnia wynosi ok. 100 m 2.
Dom składa się z:
- dużej kuchni,
- salonu,
- pokoju,
- pokoju
- łazienki,
- przedsionka.

Istnieje możliwość nabycia całego gospodarstwa wraz z gruntami o pow. 22 ha w cenie 850 000 zł.
Oferta jest szczególnie atrakcyjna dla młodych rolników, a także osób poszukujących miejsca na stadninę koni ponieważ część gruntów bezpośrednio przylega do gospodarstwa i może stanowić wybieg dla koni.
Istnieje możliwość zakupu nieruchomości w częściach, osobno działki z zabudowaniami i osobno gruntów.

  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!