Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 845 PLN
Powierzchnia
68 m2
Liczba pokoi
3

Na wynajem!

Lokal użytkowy o powierzchni 68 m2 (dwa poziomy). Lokal przeznaczony na cele handlowe lub usługowe.
Atrakcyjna lokalizacja w okolicy bloki wielorodzinne. Przestronne i jasne pomieszczenia idealnie nadają się na prowadzenie działalności typu salon fryzjersko- kosmetyczny, biuro lub sklep.

Poziom 0- otwarta powierzchnia np. sala sprzedaży.
Poziom 1- dwa pokoje biurowe, wc, łazienka.

Media:
woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.

Lokal posiada alarm oraz rolety zabezpieczające. Parkingi przed lokalem.

Joanna Suchecka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!