Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 845 PLN
Powierzchnia
68 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0

Do wynajęcia lokal o powierzchni 68 m2 w pasażu handlowo- usługowym w Goleniowie.
Lokal przygotowany pod działalność handlową lub usługową.

Pomieszczenia bardzo ustawne. Duże witryny od frontu zapewniają dużo światła dziennego, dodatkowo do zagospodarowania drugi poziom z dużym pomieszczeniem, pomieszczeniem socjalnym i toaletą.

Media:
- Woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.

Lokal posiada alarm oraz żaluzje zabezpieczające. Parkingi przed lokalem.
Punkt bardzo dobrze zapewniający dojazd do Szczecina.

Zapraszamy!

Joanna Suchecka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!