Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 PLN
Powierzchnia
68 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0
Cena
1 500 PLN
Cena za m2
22,06 PLN
Powierzchnia
68 m2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
10
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1980
Numer oferty
MAR21533

Udostępnij

Do wynajęcia lokal w pasażu handlowo- usługowym, praktycznie w centrum Goleniowa.
Lokal przygotowany pod działalność handlową lecz może być prowadzona działalność usługowa, finansowa, gastronomiczna, na magazyn itd.
Ustawny z bardzo dużymi witrynami od frontu, dodatkowo do zagospodarowania drugi poziom z dużym pomieszczeniem i toaletą. Woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. Lokal posiada alarm oraz żaluzje zabezpieczające. Parkingi przed lokalem. Punkt bardzo dobrze zapewniający dojazd do Szczecina, Gdańska i nad morze.

  • Witryna: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Najlepsze oferty w jednym miejscu!