Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
284 553 PLN
Powierzchnia
46,39 m2

Lokal użytkowy na sprzedaż usytuowany na parterze budynku w kamienicy przy ulicy Jana Matejki w Goleniowie (na rzucie "Lokal 1").
* Powierzchnia użytkowa 46,39 m²,
* ogrzewanie z sieci miejskiej,
* duże witryny wystawowe po obu stronach lokalu.
* wejście bezpośrednio z chodnika przy głównej ulicy oraz od strony podwórza.
* Super lokalizacja dla handlu oraz usług, bliskość szkół, przedszkoli, banków i sklepów.
* Do ceny należy doliczyć 23% Vatu tj. 65.447,00 pln

Zapraszam na prezentację.

  • Ochrona: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!