Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
195 000 PLN
Powierzchnia
32,34 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 32,34 m 2.
Lokal jest świetnie zlokalizowany, w centrum tuż przy dużym kościele.
Lokal nadaje się do wszelkiego rodzaju działalności gdzie wymagany jest bezpośredni dostęp z ulicy np: cukiernia, biuro, gastronomia , sklep, usługi: fryzjer, krawiec ,itp.
Lokal składa się z dużej sali sprzedaży oraz zaplecza i węzła sanitarnego.
Lokal posiada dużą witrynę dającą możliwość promocji swojej działalności.
Na przeciw nieruchomości znajduje się duża ilość parkingów, dająca możliwości klientom wygodnego zatrzymania się.
Lokal do niewielkiego remontu.

Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!