Ińsko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
289 000 PLN
Powierzchnia
134,13 m2
Piętro
Parter

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość  położona w malowniczej miejscowości z pięknym jeziorem.

Na powierzchni 134 m2 znajdują się:
* piwnica 29 m2
* parter 55,2 m2 o charakterze lokalu usługowo-handlowego składający się z:
- sali barowej,
- zaplecza socjalnego
- kuchni
- WC
 * piętro 49,93 m2 o charakterze mieszkalnym:
- 3 pokoje
- aneks kuchenny
- łazienka z prysznicem
- przedpokój

Ogrzewanie z pieca opałowego, ciepła woda z bojlera elektrycznego. 
Lokal wymaga remontu.

Nieruchomość atrakcyjna ze względu na położenie, bliskość lasów oraz czystego jeziora jest dodatkowym atutem. Ze względu na dobrze rozwiniętą turystykę proponowana nieruchomość może okazać się idealną inwestycją.

  • Witryna: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Piwnica: Tak

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!