Goleniów, Partyzantów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 000 PLN
Powierzchnia
12 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0
Cena
4 000 PLN
Cena za m2
333,33 PLN
Powierzchnia
12 m2
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kiosk
Rok budowy
2001
Numer oferty
MAR21564

Udostępnij

Na sprzedaż kiosk w Goleniowie o pow. 12 m2, wymiary 3,5 m2 x 3,5 m2. Wybudowany w 2001 r lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, wyposażony w podstawowe media: prąd, woda, kanalizacja, klimatyzacja, WC, instalacja alarmowa.
Okna zabezpieczone roletami, a drzwi kratą.
Kiosk jest przystosowany do przeniesienia po odłączeniu mediów.

  • Winda: Tak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Najlepsze oferty w jednym miejscu!