Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
93 000 PLN
Cena
93 000 PLN
Cena za m2
152,96 PLN
Powierzchnia działki
608 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
MAR21579

Udostępnij

Działka budowlana w atrakcyjnej dzielnicy Goleniowa w Helenowie , przy ulicy St. Starzyńskiego. Działka ma powierzchnię 606 m2 i wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny dwukondygnacyjny , parter z zamieszkałym poddaszem. W sąsiedztwie działki znajdują się nowe domy.
Szczególnie polecam.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Najlepsze oferty w jednym miejscu!