Rurzyca

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
900 000 PLN
Cena
900 000 PLN
Cena za m2
69,36 PLN
Powierzchnia działki
12 976 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
MAR21615

Udostępnij

Oferujemy do sprzedaży kompleks 10 działek z wydanymi warunkami zabudowy w Rurzycy koło Goleniowa. Właściciel nieruchomości nadał temu zespołowi działek ładną nazwę ,” Osiedle pod Dębem.” . Średnia powierzchnia działek to 1200 m2. Największa działka ma 1359 m2 a najmniejsza 1063 m2. Do działek doprowadzone jest przyłącze energetyczne i jest podpisana umowa z wodociągami określająca sposób przyłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Do działek prowadzi droga , łącząca się z ulicami Łubinową i Wilcza przy których znajdują się te działki. Koniec działek wyznacza linia młodego dębowego lasu. Cała nieruchomość wraz z wydzielonymi drogami do poszczególnych działek, zajmuje obszar 1,2976 h. Oferta jest szczególnie atrakcyjna dla przedsiębiorców działających jako deweloperzy lub klientów indywidualnych szukających atrakcyjnych inwestycji.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!