Dobra

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
219 000 PLN
Powierzchnia
733 m2

Na sprzedaż działka w Dobrej z aktualnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego z wbudowanym garażem według projektu "Dom w Lucernie 10" Archon +.  W cenie jest również projekt domu. Pełna dokumentacja, wraz z badaniami gruntu pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie budowy.  Możliwość wjazdu na działkę od południa lub zachodu. W bezpośrednim sąsiedztwie nowowybudowane domy. Zapraszam na prezentację.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!