Miękowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
65 000 PLN
Cena
65 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia działki
1 300 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
MAR21633

Udostępnij

Oferujemy do sprzedaży jedną z kompleksu 7 działek. Jej powierzchnia wynosi 1300 m.2 Działka ma wydane warunki zabudowy. Do działki są doprowadzone podstawowe media: woda i prąd, kanalizacja, gaz będzie doprowadzony wkrótce. Projektowane domy mają dwie kondygnacje, parter i użytkowe poddasze. Kont nachylenia dachu 35-45 stopni. Miękowo jest to miejscowość oddalona o 3 km od Goleniowa. Świetnie skomunikowana z trasą S3, S6 dającą połączenie ze Szczecinem, Świnoujściem i Gdańskiem. W sąsiedztwie znajdują się nowe domy.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8.5
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
Danuta Fabiniak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!