Święta

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
579 000 PLN

Na sprzedaż!

Działka rolna o powierzchni 28,9374 ha zlokalizowana w Jedlinach w okolicach Świętej, gm. Goleniów (około 15 km do Goleniowa).

Rodzaj gruntu: łąki i pastwiska. Cały obszar obejmuje program Natura 2000.
Dla działki możliwe dopłaty rolnośrodowiskowe - około 48000 zł.
Dwa razy do roku możliwe sianokosy (120 ton) - około 20000 zł/ 1 zbiór.

Cena ofertowa: 20000 zł/ha

Zpraszamy na prezentację.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!