Białuń

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
55 000 PLN

Na sprzedaż wyjątkowa działka pod zabudowę jednorodzinną o pow. 999 m 2 położona w pięknym miejscu w Białuniu.
Miejscowość Białuń jest bardzo dobrze skomunikowana ze Szczecinem i Goleniowem, położona jest blisko lotniska - Szczecin/Goleniów przy trasie na Gdańsk.
Działka w kształcie prostokąta, teren płaski.
W drodze dojazdowej znajdują się media: wodociąg i prąd, gaz ziemny.
Nieruchomość odsunięta jest od drogi głównej ok. 50 m, dzięki czemu panuje tam cisza.
Bliskie otoczenie stanowi zabudowa domów jednorodzinnych i leśny zagajnik.

W odległości około 400 m od działki znajduje się stacja PKP, w pobliżu szkoła oraz sklep spożywczy.

Dla działki zostało wydane zapewnienie dostawy energii elektrycznej dla obiektu dom jednorodzinny od dostawcy mediów: Enea oraz decyzja dotycząca określenia możliwości przyłączenia do urządzeń wodociągowych i kanalizacji sanitarnej wydana przez Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o

Atrakcyjna oferta!

Cena: 55.000 pln

Zapraszam

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!