Niechorze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
460 000 PLN

Atrakcyjna działka nad morzem w miejscowości Niechorze.
Działka jest oddalona od linii brzegowej o około 600 m, w tej chwili prowadzone są prace budowlane nowego zejścia nad morze.
Działka o powierzchni 1594 m 2.
W drodze dojazdowej znajdują się wszystkie media:
* woda
* kanalizacja
* prąd
Działka jest położona na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością lokalizacji w parterach nieuciążliwych usług towarzyszących, wolnostojących budynków gospodarczych, garaży, itp.
Na działkach o powierzchni powyżej 1000 m2 dopuszczalna zabudowa mieszkalno - pensjonatowa, z możliwością lokalizacji innych obiektów związanych z funkcją podstawową.
Działka znajduje się w sąsiedztwie innych wydzielonych już działek.
W niewielkiej odległości od działki znajduje się istniejąca zabudowa pensjonatowa.
U W A G A ! Oferta BEZPOŚREDNIA.
Klient Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa.

Polecam

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!