Żdżary

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
35 500 PLN
Cena
35 500 PLN
Cena za m2
3,90 PLN
Powierzchnia działki
9 100 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
MAR21582

Udostępnij

Polecam Państwu działkę rolną, łąkę, kl. IV, niezabudowaną, o pow. 9100 m2, położoną w miejscowości Żdżary,
oddalonej od Goleniowa o 3 km. Działka krótkim bokiem przylega bezpośrednio do lasu a dłuższym bokiem w niedalekiej odległości od zabudowań.
Dobre połączenie z drogą krajową nr 6 Szczecin - Gdańsk i z Parkiem Przemysłowym w Łozienicy.
Nieruchomość w kształcie długiego prostokąta.
Do działki przylega druga działka, która stanowi lustrzane odbicie pierwszej, która jest również do sprzedaży, również w tak niskiej cenie 3,9 zł / 1 m2.
Zapraszam do zakupu.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Najlepsze oferty w jednym miejscu!