Krępsko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
174 000 PLN
Powierzchnia
3 000 m2

Polecamy w miejscowości Krępsko,
-działkę o pow. 3000m2.
Znakomicie położona wśród terenów przeznaczonych na osiedle domków jednorodzinnych.
Znajduje się z dala od drogi przejazdowej na Stepnicę i blisko centrum gdzie jest kościół, przedszkole, szkoła i sklep wielobranżowy.
Krępsko ma bardzo dobre położenie, co sprawia że jest dobra komunikacja z Goleniowem, Parkiem Przemysłowym, Szczecinem.
Działka rolna z przeznaczeniem na budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych z użytkowym poddaszem.
Media:
-prąd,
-woda w drodze
-kanalizacja w drodze,
-gaz ziemny - brak.

Zapraszamy do zapoznania się z ofer

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!