Smogolice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 115 400 PLN
Powierzchnia
28 600 m2

Oferujemy do sprzedania teren inwestycyjny pod zabudowę mieszkaniową w miejscowości Smogolice. Działka o powierzchni 2,86 h ( 28 600 m2) ma prostokątny kształt i doskonale się nadaje do podzielenia na działki budowlane . Aktualnie zostały wydzielone dwie działki dla których została wydana decyzja o warunkach zabudowy, wydzielone działki mają powierzchnię 1639 m2 i 1752 m2 i są do nabycia w cenie 60 zł za m2. Nabywając całość cena ofertowa wynosi 39 zł za 1 m2. Piękna okolica , bliskość lasu i drogi asfaltowej biegnącej przez Smogolice powoduje ,że teren ten jest szczególnie atrakcyjny inwestycyjnie. w Miejscowości Smogolice osiedlają się chętnie mieszkańcy Stargardu.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!