Żdżary

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
234 000 PLN
Cena
234 000 PLN
Cena za m2
60 PLN
Powierzchnia działki
3 900 m2
Szerokość działki (mb.)
130
Długość działki (mb.)
30
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
MAR21567

Udostępnij

Działka rolna o pow. 3900 m kw położona w Żdżarach gm Goleniów. Teren stanowi klasę RV, podłoże jest suche, mineralne. Parametry działki: 130m x 30 m. Media: prąd, woda, kanalizacja w drodze. Żdżary położone są 3 km od Goleniowa i 40 km od Szczecina. Możliwa zamiana na mieszkanie w Goleniowie lub Szczecinie.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Najlepsze oferty w jednym miejscu!