Przybiernów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
23 000 PLN

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną o powierzchni 264,19 m2. znajdującą się w Przybiernowie. Działka ma przeznaczenie rekreacyjne , może być wykorzystywana również jako ogród warzywny. ma liczne nasadzenia roślin ozdobnych i owocowych. na działce znajduje się arhitektóra ogrodowa i drewniany domek. Działka jest własnością hipoteczną i to stanowi o jej atrakcyjności .Polecam

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!