Miękowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
69 901 PLN
Powierzchnia
1 626 m2

Oferujemy do sprzedania działkę zlokalizowaną w Miękowie. Działka ma powierzchnię 1626 m2. Dojazd do działki drogą utwardzoną . Media takie jak woda i prąd znajdują się w drodze przylegającej do działki. Działka ma specyficzny trójkątny kształt. Ta część która jest przeznaczona pod zabudowę ma około 1000m2. Pozostałą część działki można wykorzystać na ogród lub sad. Miejscowość Miękowo jest bardzo dobrze skomunikowana z Goleniowem ( 3 km.) , ma również dostęp do S3 trasa Szczecin Świnoujście.

  • Ogrodzenie: Inne
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!