Białuń

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
149 000 PLN

Na sprzedaż!
Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3404 m 2 zlokalizowana w Białuniu- ok 4 km od Goleniowa, bardzo dobrze skomunikowana ze Szczecinem.
Działka jest regularna w kształcie prostokąta, teren płaski.
Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na budowę dwóch domów jednorodzinnych.
W drodze dojazdowej znajdują się media: wodociąg, prąd.

Istnieje również opcja podziału działki na dwie mniejsze o powierzchni 1500 m2 i 1900 m2.

Zainteresowanych nabywców zapraszam do kontaktu.

Cena ofertowa 149 tys. zł

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!