Rurzyca

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
135 000 PLN

Atrakcyjna oferta działki na sprzedaż!

Działka gruntu o powierzchni 1500 m2 zlokalizowana w Rurzycy.

Oddalona o 50 m2 od drogi głównej druga linia zabudowy daje możliwość wybudowania wymarzonego domu w cichej i spokojnej okolicy.
Działka płaska o wymiarach 30x50m. Obok działki zabudowa jednorodzinna.

Media:
- skrzynka Enea przy działce,
- woda,
- gaz,
- kanalizacja miejska w drodze,
- studnia głębinowa z hydroforem.

Cena ofertowa 135 000 pln

Zapraszamy na prezentację!

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!