Kopice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
133 000 PLN

Na sprzedaż działka w sąsiedztwie Mariny.
Działka o powierzchni 2942 m 2 zlokalizowana w Kopicach, gm. Stepnica.
Jest to cicha i spokojna miejscowość z piękną mariną położona nad Zalewem Szczecińskim.
Idealne miejsce dla osób lubiących spędzać aktywnie czas.
Położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej.
Media w drodze: prąd, woda i kanalizacja.
Na skraju działki znajdują się wiekowe dęby - starodrzew, które zdobią działkę, ale nie ograniczają możliwości jej zabudowy.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!