Goleniów, ul. Brzozowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
129 001,25 PLN
Cena
129 001,25 PLN
Cena za m2
160,25 PLN
Powierzchnia działki
805 m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
MAR21554

Udostępnij

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się na ulicy Brzozowej w Goleniowie . Działka ma przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną. w sąsiedztwie działki znajduje się już istniejąca zabudowa. Działka ma regularny kształt i pozwala na optymalne wykorzystanie w zakresie budownictwa jednorodzinnego . W sąsiedztwie działki znajdują się media : prąd woda . Szczególnie polecam

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Najlepsze oferty w jednym miejscu!