Mosty

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
110 000 PLN
Powierzchnia
1 278 m2

Działka budowlana o powierzchni 1278 m2 w kształcie kwadratu, położona w centrum wsi, ale z dala od zgiełku ulicznego. W sąsiedztwie nowo budowane domy. Łatwy i szybki dojazd do Goleniowa i Szczecina. Prąd, woda, gaz i kanalizacja w drodze. Dojazd do działki od drogi głównej ok 150 m - częściowo drogą z płytami jumbo i ok.50 m drogą żużlową. Wokół bardzo miłe sąsiedztwo. Nieopodal działki szkoła podstawowa oraz przedszkole a w trochę dalszej części wioski dwa sklepy, stacja paliw oraz przystanek autobusowy.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu oraz do oględzin, gorąco polecam!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!