Żdżary

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
78 700 PLN
Powierzchnia
1 117 m2

Piękna, sucha działka pod lasem o powierzchni 1117 m2 z warunkami budowy domu parterowego lub z poddaszem, z garażem w bryle budynku. Dojazd bezpośrednio do drogi publicznej drogą utwardzoną. Prąd, woda na działce.
Działka znajduje się między nowymi i nowoczesnymi domami. W tym kompleksie możliwy jest zakup dwóch innych działek o podobnej powierzchni. Mamy również do zaoferowania kolejną działkę o pow. 9986 m2 w cenie po 21,03 zł/1m2

Zapraszam do zakupu również w celu inwestycyjnym.

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna
  • Wysokość zabudowy: 8.5
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Joanna Suchecka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!