Dziwnów, Dziwna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 090 000 PLN

Na sprzedaż!
Bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1122 m 2 zlokalizowana w nadmorskiej miejscowości Dziwnów - w odległości około 400 m od morza.
Działka ma kształt prostokąta, teren jest płaski, sąsiedztwo zabudowane.
Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej oraz 4 budynków letniskowych.
W drodze dojazdowej znajdują się media: wodociąg, prąd, gaz i kanalizacja.
Droga jest utwardzona kostką brukową.
Oświetlenie miejskie.
W sąsiedztwie znajdują się Pensjonaty, istnieje możliwość uzyskania WZ na Pensjonat.

Zainteresowanych nabywców zapraszam do kontaktu.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!